نشست هم اندیشی رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده محیط زیست برگزار شد

دومین نشست رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده محیط زیست به منظور بررسی راهکارهای بهبودبخشی به فرایندهای آموزشی، پزوهشی و تحقیقاتی برگزار شد.

 

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش روابط عمومی دانشکده محیط زیست، دکتر احمد طالبی در این نشست با اشاره به جایگاه کلیدی اعضای هیات علمی بیان داشت: کیفیت آموزشی هر مرکز علمی با مدرسین و دانشجویان آن سنجیده می شود، به همین لحاظ برگزاری نشست هایی از این دست به منظور بررسی مسیر حرکتی علمی و پژوهشی دانشکده ضروری است.
دکتر احمد طالبی
ایشان ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در زمان تصدی ریاست دانشکده توسط دکتر اصغر محمدی فاضل گفت: در همه این سال ها حمایت های خانم دکتر ابتکار رئیس محترم سازمان حفاظت محیط زیست به ما توان مضاعفی را برای اجرای برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت در دانشکده محیط زیست بخشیده است و ایشان همواره به صورت مصرانه پیگیر تحولات علمی و پژوهشی دانشکده هستند.
دانشکده محیط زیست
طالبی با تشکر از اعضای هیات علمی برای ارائه راهکارها و پیشنهادات مختلف افزود: نگاهی به پیشنهادهای همدلانه همکاران محترم عضو هیات علمی نشان از آن می دهد که هدف همه ما مشترک است و این هدف ارتقای کیفیت علمی دانشکده و در امتداد آن رشد و شکوفایی دانشجویان و ایجاد تحرک و نشاط علمی در سطح جامعه است.

رئیس دانشکده محیط زیست گفت: یکی از مهمترین وظایف ما آماده کردن بستر مساعد برای اساتیدی است که تمایل به فعالیت های پژوهشی در داخل و خارج از کشور دارند. در این زمینه ما آماده هرگونه مساعدت هستیم چون باور داریم موفقیت و پیشرفت هر کدام از اعضای هیات علمی مایه مباهات همه ما و افتخار دانشکده است.
دانشکده محیط زیست

طالبی افزود: در تلاش هستیم تا اعتبارات پژوهشی لازم برای فعالیت های اساتید محقق را جذب کنیم و در اختیار این عزیزان قرار دهیم و انتظار داریم اعضای محترم هیات علمی همچون همیشه با سختکوشی برای یافتن راه های تازه به دانشکده کمک کنند.

ایشان با اشاره به ظرفیت های دانشجویان این دانشکده بیان دشت: موفقیت دانشجویان ما در آزمون های تحصیلات تکمیلی بدون تردید نتیجه تلاش اعضای هیات علمی است که ما قدردان این تلاش ها هستیم و انشااله مکانیسم های لازم جهت تشویق اساتید برتر را هم اعمال خواهیم کرد.
دانشکده محیط زیست

رئیس دانشکده محیط زیست در پایان ضمن تقدیر از حمایت و پشتیبانی اعضای هیات علمی شرکت کننده در این نشست و در پاسخ به وجود کاستی ها و مشکلات برشمرده شده از سوی برخی همکاران گفت: وظیفه ما تلاش تا سر حد ممکن و استفاده از تمام ظرفیت هاست، این امر موجب تزریق روحیه امید به دانشجویان می شود و کمک می کند در جایگاهی که قرار داریم گامی موثر برای پیشرفت کشور برداریم.
دانشکده محیط زیست

در ادامه این نشست اعضای هیات علمی نیز در خصوص نحوه برگزاری اردوهای علمی، ارتقا کمی و کیفی آزمایشگاه های دانشکده، نحوه تعامل با دانشگاه ها و مراکز علمی دیگر کشور به منظور برگزاری همایش ها، نشست ها و کارگاه های علمی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دانشکده محیط زیست

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *