نمایش ۵۰ عکس محیط زیستی در نمایشگاه مطبوعات

رییس هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران از برگزاری نمایشگاه محیط زیست در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر داد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):حمید فروتن در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها نمایشگاهی تحت عنوان «ایران در سالی که گذشت» و «نمایشگاه محیط زیست» را برگزار کرده است، گفت: طی فراخوانی که دبیرخانه این انجمن صادر کرد ۳۶۰۰ اثر از ۱۰۱ عکاس به دبیرخانه ارسال شد.

وی با بیان این‌که این عکس‌ها توسط جمعی از استادان حوزه عکس از جمله اسماعیل عباسی، علی آقاربیع، مرتضی فرج‌آبادی، علی شایگان و مهدی قاسمی داوری شده است، اظهار کرد: از بین ۳۶۰۰ اثر ۱۳۰ فریم عکس از ۵۵ عکاس انتخاب شد. از این تعداد ۸۰ فریم مربوط به عکس‌های خبری است که در نمایشگاه ایران در سالی که گذشت به نمایش گذاشته شد. همچنین ۵۰ فریم نیز عکس‌های مربوط به نمایشگاه محیط زیست است که در غرفه جنبی نمایشگاه مطبوعات به نمایش گذاشته شده است.

این عکاس مطرح کشور تاکید کرد: این نمایشگاه در حمایت از محیط زیست برگزار شده تا انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران حمایت خود را از مقوله مهم محیط زیست مطرح کند. از همین‌رو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران خود را دوستار محیط زیست می‌داند.

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *