طرح پایش مستمر و شبانه روزی صنایع استان مرکزی در دستور کار محیط زیست قرار گرفت

در اجرای برنامه های ارتقای وضعیت زیست محیطی استان مرکزی، طرح پایش شبانه صنایع و پایش کلیه صنایع اعم از بزرگ و کوچک در دستور کار اداره کل محیط زیست این استان قرار گرفت.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ، این خبر را مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی اعلام کرد و گفت:  برنامه ای منسجم و هدفمند تهیه شده که کلیه صنایع استان به صورت لحظه ای و شبانه روزی مورد پایش قرار گرفته و بصورت غیر مترقبه و سرزده  از صنایع مختلف بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفین برخورد قانونی بعمل خواهد آمد .

سعید محمودی گفت:به منظور افزایش ضریب حفاظتی مناطق حفاظت شده و شکار ممنوع استان نیز برنامه ای منسجم تدوین شده است که با گشت های مستمر و شبانه روزی و استفاده از شبکه گسترده همیاران محیط زیست ضریب حفاظتی مناطق بالا رفته وکه با اجرای  این برنامه ها در طول ده روز گذشته هشت مورد تخلفات مربوطه به شکار و صید در استان کشف و اسلحه های مجاز و غیر مجاز کشف شده متخلفین به دادگستری استان معرفی شده اند .
وی افزود، این برنامه ها با قدرت تمام ادامه دار خواهد بود و مناطق حفاظت شده استان بوسیله گشت و کنترل شبانه روزی پرسنل یگان این اداره کل پایش خواهد شد .

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *