طرح پایش مستمر و شبانه روزی صنایع استان مرکزی در دستور کار محیط زیست قرار گرفت

اخبار اخبار محیط زیست ایران

در اجرای برنامه های ارتقای وضعیت زیست محیطی استان مرکزی، طرح پایش شبانه صنایع و پایش کلیه صنایع اعم از بزرگ و کوچک در دستور کار اداره کل محیط زیست این استان قرار گرفت.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ، این خبر را مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی اعلام کرد و گفت:  برنامه ای منسجم و هدفمند تهیه شده که کلیه صنایع استان به صورت لحظه ای و شبانه روزی مورد پایش قرار گرفته و بصورت غیر مترقبه و سرزده  از صنایع مختلف بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفین برخورد قانونی بعمل خواهد آمد .

سعید محمودی گفت:به منظور افزایش ضریب حفاظتی مناطق حفاظت شده و شکار ممنوع استان نیز برنامه ای منسجم تدوین شده است که با گشت های مستمر و شبانه روزی و استفاده از شبکه گسترده همیاران محیط زیست ضریب حفاظتی مناطق بالا رفته وکه با اجرای  این برنامه ها در طول ده روز گذشته هشت مورد تخلفات مربوطه به شکار و صید در استان کشف و اسلحه های مجاز و غیر مجاز کشف شده متخلفین به دادگستری استان معرفی شده اند .
وی افزود، این برنامه ها با قدرت تمام ادامه دار خواهد بود و مناطق حفاظت شده استان بوسیله گشت و کنترل شبانه روزی پرسنل یگان این اداره کل پایش خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *