اولین سالگرد شهادت محیط بان دهقانی و هرمزی در هرمزگان برگزار شد

اخبار اخبار محیط زیست ایران

شهید محمد دهقانی و شهید پرویز هرمزی در مورخ 3 تیرماه 95 بدست  شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده گنو به شهادت رسیدند

 

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست هرمزگان، مدیر کل محیط زیست استان هرمزگان در اولین سالگرد شهادت محیط بان دهقانی و هرمزی پیامی منتشر کرد .

متن  پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت اولین سالگرد شهدای محیط بان استان _پرویز هرمزی و محمد دهقانی ) بدین شرح می باشد:

 

رسول خدا (ص)  فرمود : شهادت برترین مرگهاست .شهادت اوج و منتهای آرمان همه پیامبران و اولیاء خداست، شهیدان را مقامی بس بلند و با شکوه است که خداوند متعال در شأن آنان جمله ی ( احیاء عند ربهم یرزقون) را فرمودند.

 

تلاشگرانی  که زمینه وصل زمینیان را با عرشیان فراهم ساختند. آری شهدا مهاجران و دلاور مردانی ازقبیله نور می باشند که در نبرد با ظلمت به دشت روشنایی هجرت نمودند تا چونان ستاره ای در آسمان تیره بدرخشند، باشد که ما جزء شفاعت یافتگان آنان در روز جزاء باشیم.

 

آری محیط بانان  مدافعانی که در دفاع از موهبات الهی و ایستادگی بر سر عهد خویش  جانشان را فدا کردند. مدافعانی که حیات و زندگی را برای مردم‌شان پاس می‌دارند، حتی اگر به قیمت جانشان تمام شود.

 

برخود می دانیم  که با یادآوری عظمت و از خود گذشتگی این شهیدان گرانقدر همراه با ادای دین و بزرگداشت نام آنان از روح بلندشان همت طلب کنیم و در راه تحقق آرمان های الهی آنان در تمامی سنگرها مجدانه بکوشیم.

 

ضمن ادای احترام به روح پاک و مقدس شهدای  والامقام  محیط بان استان هرمزگان شهید پرویز هرمزی وشهید محمد دهقانی  ،  از خداوند منان  علو درجات ، صبر و استقامت، عزت وسربلندی را برای خانواده محترم این بزرگوران  و همچنین توفیق روز افزون برای خدمتگزاران به انقلاب اسلامی  وهمه تلاشگران عرصه طبیعت کشور ،  ازجمله محیط بانان عزیز را آرزومندم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *