تغییر زمان برگزاری جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران

اخبار اخبار محیط زیست ایران

دبیر اجرایی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران اعلام کرد: زمان برگزاری ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران به منظور برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی تغییر کرد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، مهدی توحیدپور با بیان این مطلب گفت: این رویداد  جهانی محیط زیستی که مقرر بود در تیرماه امسال برگزارشود با تصمیم برگزار کنندگان و شورای سیاستگزاری جشنواره شششم  18 تا 24 شهریور برگزار خواهد شد.
وی همچنین یاداور شد: با توجه به مشارکت حداکثری استان های جنوبی کشور و افزایش دمای هوا در ماه های تیر و مرداد در نهایت مقرر شد ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران  به منظور برگزاری هرچه بهتر و حضور حداکثری علاقه مندان به حفظ محیط زیست  و مشارکت سازمانهای مردم نهاد و با حمایات مالی صنایع و خدمات سبز ایران در کشور برگزار گردد و همچنین   ستادهای اجرایی در استان هابرای حضور ومشارکت مردمی دراین رویداد فرهنگی زیست محیطی و تماشای آثار رسیده به ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز و همچنین بخش هنرهای تجسمی آن در، شهریور ماه در حال طراحی و برنامه ریزی ویژه ای در سراسر کشور وهمچنین در جزایر ایران می باشند . مهدی توحیدپور دبیر اجرایی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران خاطرنشان کرد: پیش از این 31 تیرماه الی 6 مرداد برای برگزاری این جشنواره انتخاب شده بود. این جشنواره به منظور ارتقافرهنگ و آگاهی رسانی حفظ محیط زیست در تهران و همزمان در سراسر کشور  و جزایر برگزار میگردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *