سومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها برگزار می شود

اخبار اخبار محیط زیست ایران

سومین کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها با رویکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست 7 و8 آذر ماه امسال در دانشگاه تهران برگزار می شود.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش ایرنا از دبیرخانه این کنفرانس، زندگی در شهرها همواره با مخاطرات، آسیب‌ها و تهدیدهایی برای شهروندان همراه است که بخش عمده‌ی این مخاطرات به چگونگی جریان کار و فعالیت در سطح شهر، نبود هماهنگی‌ها و وقایع و آسیب‌های حاصل از آن مربوط می‌شود. به این سبب امروزه مدیریت و کنترل ایمنی فعالیت‌ها و نیز عوامل آسیب‌زای دفعی و مستمر در مقیاس جزئی و کلی در تمام ابعاد شهری و فضاهای عمومی، مقوله بسیار بااهمیتی در مدیریت شهری است.
سومین کنفرانس ملی ‘مدیریت کلانشهرها با رویکرد HSE’ مجالی ا‌ست برای تحلیل جنبه‌ها و مسائل جاری در مدیریت شهری از جنبه ایمنی و سلامت شهروندان در ابعاد سکونت و اشتغال. به‌بیان‌دیگر گستره مباحث این کنفرانس به کلیه فعالیت‌های درون شهرها و کلانشهرها در سطوح فردی و عمومی و همچنین دولتی و خصوصی می‌پردازد.
همچنین محورهای همایش در سه سطح شامل حوزه‌های 1- مباحث نظری، آموزش و سیاستگذاری 2- حوزه نظارت و ارزیابی
3- حوزه مدیریت و اجرا است.
مهلت ارسال چکیده مقالات 26 مهرماه 1396، اعلام نتایج داوری چکیده مقالات 30 مهرماه 1396، مهلت ارسال اصل مقالات 21 آبان ماه 1396 و اعلام ناتیج داوری اصل مقالات 29 آبان 136 اعلام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *