31 تیرماه ؛همایش ملی منتخبین مردم در انتخابات پنجمین شوراهای اسلامی شهر در پارک پردیسان برگزار می شود

اخبار اخبار محیط زیست ایران

معاون سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه سیاست های کلی محیط زیست و اهداف توسعه پایدار در نشست مشترک منتخبین شورای اسلامی شهرهای مراکز استان های سراسر کشور تبین می شود، گفت:به همت این سازمان منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی سراسر کشور با مدیران کل حفاظت محیط زیست در نشست هم اندیشی یک روزه ای گرد هم می آیند.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، یوسف رشیدی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نقش مهم شوراها در تصمیم گیری های تاثیرگذار در حوزه مدیریت شهری و تبعات کوتاه و بلند مدت آن بر جامعه گفت: این سازمان نشست یک روزه ای را با حضور منتخبین پنجمین دوره شورای شهرهای  مراکز استان های سراسر کشور در روز شنبه 31 تیرماه برگزار می کند.
رشیدی افزود: هدف اصلی این نشست هم اندیشی، تبیین سیاست های محیط زیستی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بوده و تلاش سازمان حفاظت محیط زیست بر این است تا قبل از آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای شهر، سیاست های کلی محیط زیست برای منتخبین تبیین و تفهیم شود.
 وی با مهم ارزیابی کردن این نشست، تحقق توسعه پایدار با بهره مندی از ظرفیت های اجرایی برنامه ششم توسعه کشور را یکی دیگر از اهداف این هم اندیشی بر شمرد.
   معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست ابراز امیدواری کرد تا در پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا بهترین تصمیم گیری ها در حوزه توسعه شهر و روستا با لحاظ کردن ملاحظات محیط زیستی و توسعه پایدار اخذ شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *