جشنواره فیلم سبز از شدت آسیب های زیست محیطی می کاهد

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: برگزاری این جشنواره زمینه بیشتر همکاری مردم در حفاظت از محیط زیست را فراهم می کند و از شدت بحران ها و آُسیب ها می کاهد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): غلامحسین کاظمی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، استقبال مردم از ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این جشنواره یک رویداد مهم فرهنگی و زیست محیطی است.

وی با تاکید براینکه بحث حفاظت از محیط زیست، تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی از مهم ترین اهداف برگزاریست، اظهار داشت: اکثر بحران ها و آسیب هایی که در محیط زیست به وقوع می پیوندد، ناشی از  ناآگاهی و عدم توجه به حفاظت از این منابع خدادادیست.

به گفته مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه، باید زمینه مشارکت مردم برای حفاظت از این منابع را فراهم آورد تا از شدت و تعداد بحران ها کاسته شود.

وی با تاکید براینکه همه دستگاه های خدماتی باید قوانین حفاظت از محیط زیست را رعایت کنند، افزود: بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این میزان ۴۰۰ اثر پذیرفته شده، در حال اکران است.

کاظمی با بیان اینکه این جشنواره تا ۲۴ شهریور جاری در محل سینما فرهنگ، ادامه دارد از دیگر علاقه مندان برای حضور در این جشنواره دعوت به عمل آورد.

 

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *