آغاز بکار سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست

اخبار اخبار محیط زیست ایران

سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست آغاز بکار کرد .

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست پام،  در پی موافقت عیسی کلانتری با درخواست بازنشستگی سرهنگ حمیدرضا خیلدار ، سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست منصوب و آغاز بکار کرد .

جمشید محبت خانی دانشجوی دکترای دانشگاه عالی دفاع ملی و دارای 24 سال سابقه فعالیت در نیروی انتظامی است . آخرین مسئولیت وی جانشین فرمانده انتظامی استان چهار محال و بختیاری بوده است .

اعلام برنامه های یگان حفاظت

سرهنگ محبت خانی ، ارتقای شان و جایگاه یگان حفاظت و محیط بانان و آموزش آنها، تجهیز پاسگاه های محیط بانی و پیگیری امور رفاهی و معیشتی محیط بانان را اولویت اول خود اعلام کرد.

محبت خانی، همچنین نظارت ماهانه مستمر و جدی بر فعالیت یگان حفاظت در ستاد و استانها در حوزه عملکرد و پایش را از دیگر برنامه های خود در یگان حفاظت محیط زیست عنوان کرد .

یگان حفاظت زیر نظر مستقیم ریاست سازمان محیط زیست فعالیت خواهد کرد

فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به نشست خود با معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و طرح دغدغه ها و مشکلات موجود، از دستور قاطع عیسی کلانتری به معاونین برای رفع مشکلات موجود و کمبودهای یگان حفاظت خبر داد و تصریح کرد: یگان حفاظت زیر نظر مستقیم ریاست سازمان محیط زیست فعالیت خواهد کرد و قطعا از ظرفیت معاونت ها و مدیران ستادی و استانی به بهترین شکل استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه خود مبنی بر اصلاح ساختار یگان و راه اندازی سه معاونت نیروی انسانی، حقوقی و بازرسی در یگان، افزود: از تاریخ ابلاغ دستور ریاست سازمان برای رفع مشکلات و کاستی های کنونی یگان حفاظت ، گزارش فعالیت ماهانه یگان در حوزه عملکردی و پشتیبانی به دکتر کلانتری ارائه خواهد شد .

فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست حفظ طبیعت و محیط زیست را در گرو مشارکت همگانی و همکاری همه دستگاههای ذیربط و علی الخصوص رسانه ها و مدیریت های داخل سازمان حفاظت محیط زیست برشمرد و گفت : برای توقف تخریب ها و احیای محیط زیست و طبیعت و همچنین تقویت یگان حفاظت میحط  زیست و ارتقای شان و جایگاه محیط بانان دست نیاز به سوی همه دست اندرکاران این امر داز می کنیم و امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق عملی شعار ریاست سازمان مبنی بر داشتن 80 میلیئون محیط بان گام برداریم .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *