آغاز بکار سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست

سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست آغاز بکار کرد .

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست پام،  در پی موافقت عیسی کلانتری با درخواست بازنشستگی سرهنگ حمیدرضا خیلدار ، سرهنگ جمشید محبت خانی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست منصوب و آغاز بکار کرد .

جمشید محبت خانی دانشجوی دکترای دانشگاه عالی دفاع ملی و دارای ۲۴ سال سابقه فعالیت در نیروی انتظامی است . آخرین مسئولیت وی جانشین فرمانده انتظامی استان چهار محال و بختیاری بوده است .

اعلام برنامه های یگان حفاظت

سرهنگ محبت خانی ، ارتقای شان و جایگاه یگان حفاظت و محیط بانان و آموزش آنها، تجهیز پاسگاه های محیط بانی و پیگیری امور رفاهی و معیشتی محیط بانان را اولویت اول خود اعلام کرد.

محبت خانی، همچنین نظارت ماهانه مستمر و جدی بر فعالیت یگان حفاظت در ستاد و استانها در حوزه عملکرد و پایش را از دیگر برنامه های خود در یگان حفاظت محیط زیست عنوان کرد .

یگان حفاظت زیر نظر مستقیم ریاست سازمان محیط زیست فعالیت خواهد کرد

فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به نشست خود با معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و طرح دغدغه ها و مشکلات موجود، از دستور قاطع عیسی کلانتری به معاونین برای رفع مشکلات موجود و کمبودهای یگان حفاظت خبر داد و تصریح کرد: یگان حفاظت زیر نظر مستقیم ریاست سازمان محیط زیست فعالیت خواهد کرد و قطعا از ظرفیت معاونت ها و مدیران ستادی و استانی به بهترین شکل استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه خود مبنی بر اصلاح ساختار یگان و راه اندازی سه معاونت نیروی انسانی، حقوقی و بازرسی در یگان، افزود: از تاریخ ابلاغ دستور ریاست سازمان برای رفع مشکلات و کاستی های کنونی یگان حفاظت ، گزارش فعالیت ماهانه یگان در حوزه عملکردی و پشتیبانی به دکتر کلانتری ارائه خواهد شد .

فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست حفظ طبیعت و محیط زیست را در گرو مشارکت همگانی و همکاری همه دستگاههای ذیربط و علی الخصوص رسانه ها و مدیریت های داخل سازمان حفاظت محیط زیست برشمرد و گفت : برای توقف تخریب ها و احیای محیط زیست و طبیعت و همچنین تقویت یگان حفاظت میحط  زیست و ارتقای شان و جایگاه محیط بانان دست نیاز به سوی همه دست اندرکاران این امر داز می کنیم و امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق عملی شعار ریاست سازمان مبنی بر داشتن ۸۰ میلیئون محیط بان گام برداریم .

 

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *