بازدیدمدیرکل محیط زیست کرمانشاه از مناطق زلزله زده

اخبار اخبار محیط زیست ایران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مناطق زلزله زده شهرستان های سرپل ذهاب و قصر شیرین بازدیدکرد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه ،غلامحسین کاظمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان طی این بازدید میدانی گفت: اداره کل محیط زیست استان آمادگی لازم جهت انجام هرگونه همکاری با دستگاه های ذیربط را داراست و در صورت نیاز محیط بانان و پرسنل ادارات محیط زیست شهرستان های همجوار جهت عملیات امداد و نجات و کمک رسانی به منطقه اعزام خواهند شد.

کاظمی خاطر نشان کرد : مقادیری خوراک و پوشاک و آب مصرفی قابل شرب هم اینک توسط ادارات محیط زیست شهرستان های دالاهو و ثلاث باباجانی به مناطق حادثه دیده انتقال یافته است و ادارات محیط زیست سراسر استان در صورت لزوم آمادگی لازم را جهت انجام هرگونه امداد رسانی را بر حسب نیاز مناطق حادثه دیده داراست.

کاظمی در پایان گفت : حادثه دلخراش و ناگوار زلزله شب گذشته که منجر به فوت و مجروح شدن عده‌ای از هم‌استانی‌های عزیز و غیورمان شد، موجی از غم و اندوه را در کشور رقم زده است. اینجانب تسلیت و همدردی خود را با مردم شریف استان کرمانشاه به خصوص خانواده‌های داغ دیده و آسیب دیدگان این سانحه مصیبت‌بار اعلام و از درگاه ایزد متعال برای مجروحان و مصدومان این حادثه، شفای عاجل و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می‌نمایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *