نشست دانشجویان حامی محیط زیست در بجنورد برگزار می‌شود

اخبار اخبار محیط زیست ایران

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری نشست دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی منطقه یک کشور در بجنورد خبر داد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، احسان عباسی اظهار کرد: این نشست با شرکت دانشجویان منطقه یک کشور شامل استان‌های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و سمنان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه های این نشست یک روزه سخنرانی مسئولان در آئین افتتاحیه، برگزاری کارگاه آموزشی، نشست دانشجویان با مسئولان محیط زیست و منابع طبیعی و برگزاری انتخابات باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی را از جمله آنها ذکر کرد.

عباسی زمان برگزاری این نشست یک روزه را ساعت 8 صبح روز  چهارشنبه 24 آبان ماه جاری و مکان آن را سالن کنفرانس جهاددانشگاهی خراسان شمالی ذکر کرد.

وی توضیح داد: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با طرح ریزی گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی درصدد فراهم آوردن بستری مناسب برای برقراری ارتباط مستمر و هدفمند بین گروه‌های دانشجویی حامی محیط زیست  و منابع طبیعی منطقه برای همبستگی بیشتر، تعامل و انتقال تجربیات است.

وی افزود: همچنین ایجاد ارتباط منسجم بین سازمان‌ها و نهادهای مسئول و گروه‌های دانشجویی و شناسایی و تشویق و حمایت از گروه های دانشجویی فعال زیست محیطی در راستای ترویج فعالیتهای محیط زیستی و منابع طبیعی در دانشگاه‌ها از دیگر اهداف طرح ریزی این برنامه است.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی همچنین گفت: در میان اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و کنشگران حوزه محیط زیست و منابع طبیعی شاهد افزایش تلاش های گسترده این افراد می باشیم که با اهداف گوناگون سعی بر کاهش و کنترل بحران های محیطی دارند.

وی افزود: از سوی دیگر نیاز جامعه امروز حسا سیت هر چه بیشتر به تخریب و آلودگی های محیط زیست و منابع طبیعی می باشد که گروه های حامی محیط زیست و منابع طبیعی می توانند این موج را در جامعه تقویت و گسترش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *