۵۴ میلیون تومان کمک های جمع آوری شده از سوی پرسنل سازمان و دوستداران محیط زیست به محیط بان یاورعلی محمودی تقدیم شد

اخبار اخبار محیط زیست ایران

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):در جریان زلزله اخیر در غرب کشور خانه محیطبان یاورعلی محمودی در شهرستان سرپل ذهاب صد در صد تخریب شد.

این محیط بان زحمتکش هم اکنون به همراه همسر و چهار فرزندش درون یکی از چادرهای هلال احمر زندگی می کنند.

پس از انتشار خبر این اتفاق در دیده بان محیط زیست، محیط بانان و پرسنل سازمان محیط زیست در سراسر کشور تصمیم گرفتند برای کمک به همکار خود و بازسازی خانه وی اقدام کنند.

در این راستا تا روز گذشته چهل میلیون تومان از طرف پرسنل سازمان محیط زیست جمع آوری شد.

در این بین عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست و بسیاری از مدیران کل استان ها نیز در کنار محیط بانان بعنوان همکار مبلغی را برای کمک به یاورعلی محمودی در نظر گرفتند.

روز گذشته (پنجشنبه ۲ آذر ۹۶) آقای نقی میرزاکریمی فرمانده یگان محیط زیست استان تهران به همراه آقای علیرضا ساجدین به نمایندگی از سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان محیط زیست کشور عازم شهرستان سرپل ذهاب شده و با حضور شهرام مظفری رییس اداره محیط زیست سرپل ذهاب و آقاى فردین الفتى فرمانده یگان محیط زیست استان کرمانشاه چهل میلیون تومان کمک های جمع آوری شده از سوی همکاران را به محیط بان یاورعلی محمودی تقدیم کردند.

همچنین عده ای از دوستداران محیط زیست کشور با شنیدن خبر ویران شدن منزل محیط بان یاورعلی محمودی ۱۴ میلیون تومان به حساب شخصی وی واریز کرده بودند.

بنابراین مجموعا ۵۴ میلیون تومان برای ساخت خانه این محیط بان زحمتکش جمع آوری و به وی تقدیم شد.

یاورعلی محمودی محیط بان پرتلاش منطقه شکار ممنوع قراویز است که شبانه روز از آهوان این منطقه حفاظت می کند.

تلاش این محیط بان و همکارانش در اداره سرپل ذهاب باعث شده بیش از هزار آهو در منطقه نه چندان بزرگ شکار ممنوع قراویز در آرامش زندگی کنند.

همکاران این محیط بان که از تهران برای تقدیم کمک های جمع آوری شده عازم سرپل ذهاب شده بودند روز گذشته پس از تقدیم کمک ها، به همراه یاورعلی محمودی و محیط بانان این شهرستان از منطقه شکار ممنوع قراویز و خانه تخریب شده محیط بان محمودی نیز بازدید کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *