برگزاری مراسم پایانی جشنواره محیط زیستی «سپیدار»

اخبار اخبار محیط زیست ایران

سومین جشنواره «سپیدار» بعدازظهر یازدهم آذرماه برندگان خود را خواهد شناخت.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، در آیین پایانی سومین جشنواره محیط زیستی «سپیدار» برندگان سه بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و کتاب تصویری معرفی می‌شوند.

در این مراسم برگزیدگان در بخش نقاشی،‌ داستان و شعر، گزارش، مقاله و مراکز فعال برتر و …. در بخش کودکان و نوجوان تقدیر می‌شوند. ضمن آن‌که سه شاعر و سه نویسنده بزرگسال نیز جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین با برگزاری نخستین کارگاه خلق کتاب تصویری با موضوع محیط زیست،‌ ضمن تقدیر از سه نویسنده و دو تصویرگر، نویسنده و تصویرگر برتر این مسابقه نیز معرفی می‌شوند.

در این مراسم فیلم کوتاه «داروگ» نمایش داده می‌شود و کودکان و نوجوانان با «سفیر سپیدار» که از هنرمندان حوزه کودک و  نوجوان است آشنا می‌شوند.

برخی از مقامات دولتی و هنرمندان حوزه کودک و نوجوان و نویسندگان نیز مهمان این مراسم خواهند بود.

بنا بر اعلام، «سپیدار» جشنواره‌ای خصوصی است که به همت شرکت انتشارات فنی ایران و به دبیری فریدون عموزاده خلیلی برگزار می‌شود. بنیانگذار این جشنواره سیدرضا کروبی مدیر انتشارات فنی است.

در برگزاری این دوره از جشنواره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  مشارکت کرده‌اند.

آیین اختتامیه این جشنواره از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز یازدهم آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *