آموزش و اشاعه فرهنگ محیط زیستی بین ورزشکاران استان قزوین

اخبار اخبار محیط زیست ایران

 

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین خبر داد:آموزش و اشاعه فرهنگ زیست محیطی بین ورزشکاران استان قزوین

پایگاه خبری محیط بان دماند(DEWNA): تفاهم نامه همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین و  باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین امضاء شد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، سیاوش شمسی پور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین با تایید خبر فوق اظهار کرد: تفاهمنامه فی مابین اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین و باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین با هدف آموزش و اشاعه فرهنگ زیست محیطی از مسیر قشر ورزشکار مبادله گردید.

شمسی پور همچنین گفت: دربین جامعه ورزشکاران، تعامل و همسویی با طبیعت وجود دارد و حفاظت از محیط زیست به خاطر تضمین بقای حیات وحش و حفظ زیبایی باشکوه آن به عنوان بزرگترین گردشگاه و ورزشگاه یک وظیفه است  وی ادامه داد: باشگاه کاسپین ظرفیت بسیار خوبی دارد و ایجاب می کند از تمام این ظرفیت ها و توانمندی ها در راستای حفظ محیط زیست استفاده کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین افزود: البته در بسیاری از ابعاد، همکاری و ارتباط تنگاتنگی مابین اداره حفاظت محیط زیست استان قزوین و تربیت بدنی  وباشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین وجود دارد و زمینه ها برای همکاری بسیار زیاد است و خوشحالیم که امروز آن را در قالب امضای تفاهم نامه در یک چارچوب قرار دادیم.

سیاوش شمسی پور در ادامه گفت: براساس این تفاهم نامه در خصوص توسعه فرهنگ سازی محیط زیست در حال فعالیت هستیم و ایجاد شاخه زیست محیطی در باشگاه جهت جذب بیشتر مردم و ورزشکاران در حفظ واهمیت محیط زیست و ارتقای سواد زیست محیطی برای ورزشکاران و بسترسازی برای حضور ورزشکاران در مناطق تحت مدیریت به صورت عملی توصیه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *