نشست هیات تخلفات اداری سازمان محیط زیست برگزار شد

اخبار اخبار محیط زیست ایران

نخستین نشست اعضای جدید هیات تخلفات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور کریم شافی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست،نمایندگان هیات عالی تخلفات اداری و اعضای جدید هیات تخلفات سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، کریم شافعی معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست در این نشست با اعلام اینکه افزایش ضریب مشارکتی پرسنل در سازمان حفاظت محیط زیست در دستور کار این سازمان قرار داد، گفت: برای اولین بار از توان کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست در هیات تخلفات سازمان حفاظت محیط زیست استفاده شده است.

شافعی به اعضای جدید هیات تخلفات اداری توصیه کرد که قانون به طور دقیق مطالعه کنید و بر لزوم نظم و انضباط در برگزاری جلسات تاکید کرد.

وی با اشاره به سیره امام علی (ع) بر رعایت عدالت و تقوا در رسیدگی به پرونده های هیات تخلفات تاکید کرد.

این گزارش می افزاید، خانزاده نماینده هیات عالی نظارت در این جلسه بر تسریع در رسیدگی ها ،عدم توجه به متغیر های بیرونی و التزام به سیره عملی امام علی (ع) تاکید کرد و گفت: استفاده از بدنه کارشناسی در هیات رسیدگی به تخلفات اداری تجربه جدیدی است که درسازمان حفاظت محیط زیست اتفاق افتاده است.

وی افزود: این تجربه در صورت موفقیت می تواند به بقیه دستگاه ها منتقل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *