نمایشگاه دست سازه های کودکان حامی محیط زیست شهرستان دماوند / ما تنها یک زمین داریم

اخبار اخبار محیط زیست ایران اخبار محیط زیست تهران اخبار محیط زیست دماوند

 پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): : به گزارش روابط عمومی ، عباس میرزاکریمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از برپایی نمایشگاه دست سازه های نوآموزان پیش دبستانی در راستای طرح (( ما تنها یک زمین داریم ))  خبر داد.

عباس میرزاکریمی در این خصوص گفت :  به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، آموزش و پرورش شهرستان دماوند ، نمایشگاه دست سازه هایی از ظروف و وسایل دورریختنی ، نوآموزان پیش دبستانی  این شهرستان ، را در راستای طرح (( ما تنها یک زمین داریم )) در سالن اجتماعات دبستان غیر انتفاعی میلاد نور  برگزار کرد. در حاشیه ی این نمایشگاه که با حضور کارشناسان و معاون آموزش و پرورش دماوند ، اولیاء و مربیان ، همکاران و کارشناسان محیط زیست برگزار گردید به بحث محیط زیست و اهمیت حفظ طبیعت نیز پرداخته شد  .   

میرزاکریمی ضمن تشکر از آموزش و پرورش ، مربیان و مسئولین مدرسه ی میلاد نور برای این حرکت  زیست محیطی ، افزود :   محیط زیست تنها با یک سازمان محیط زیست قابل احیاء نیست ، و بطور حتم همدلی و همکاری یکایک آحاد جامعه را می طلبد . بدون شک اگر این آموزش ها و فرهنگ سازی ها در نسل های گذشته انجام می پذیرفت وضعیت منابع طبیعی و محیط زیست ما امروز در بحران قرار نمی گرفت . 

میرزاکریمی گفت : ما امروزه با آموزش و فرهنگ سازی  به کودکان ، اهمیت حفظ داشته ها را گوشزد می کنیم تا آیندگان در این راستا  تلاش بیشتری را بکار بگیرند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد که : امیدواریم سایر مدارس شهرستان دماوند نیز با برپایی برنامه های محیط زیستی گام ارزشمندی برای حفظ بهتر طبیعت این مرز وبوم بردارند . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *