صداقت و وجدان کاری ویژگی بارز شخصیتی محیط بان شهید علیراست هادی چگنی

اخبار اخبار محیط زیست ایران

به مناسبت روز ملی شهدا مصاحبه ای با خانواده شهید محیط بان علیراست هادی چگنی صورت گرفت که برخی ویژگی های اخلاقی و کاری شهید از زبان خانواده ایشان بیان شد.

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان ، مسعود هادی فرزند شهید که در زمان شهادت پدر حدودا 24 سال سن داشته شهامت، صداقت و شجاعت را از خصوصیات بارز اخلاقی شهید محیط بان علیراست هادی چگنی بیان کرد و عنوان داشت به خاطر همین خصوصیات اخلاقی در بین اقوام و فامیل دارای احترام ویژه ای بود.
فرزند شهید علیراست هادی چگنی که بنا بر علاقه وافر به پدر و هدف شغلی او، راه او را ادامه داده و در اداره کل محیط زیست لرستان مشغول به خدمت می باشد، علاقه زیاد محیط بان شهید علیراست هادی چگنی  به طبیعت را به عنوان عامل اصلی خدمت در سازمان محیط زیست عنوان نمود و بیان داشت: به خاطر همین علاقه حدود چهار سال به صورت غیر رسمی با اداره کل محیط زیست لرستان همکاری داشت وی همچنین وجدان کاری، مسئولیت پذیری و آمادگی جسمانی را از خصوصیات بارز کاری شهید علیراست هادی چگنی عنوان نمود.
لازم به ذکر است شهید علیراست هادی چگنی در آذر ماه سال 1378 در حین تعقیب و دستگیری شکارچیان متخلف در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد بصورت ناجوانمردانه ای مورد هدف گلوله اسلحه ژ-3 احدی از شکارچیان متخلف قرار گرفت و به شهادت رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *