گفت و گو با فرزند خدا مراد نادری محیط بان شهید استان اصفهان به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا/شهید نادری در راه حفاظت و پاسداری از محیط زیست از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کرد

اخبار اخبار محیط زیست ایران

رستگار نادری فرزند شهید خدا مراد نادری از شهدای محیط بان استان اصفهان درباره خصوصیات و ویژگی های شخصی و کاری پدرشهید خود که در سال 65 در منطقه فاو به درجع رفیع شهادت نائل شد، در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی حفاظت محیط زیست اصفهانپارما گفت: اولویت اصلی و مهم پدر من کارش بود و خیلی به این موضوع اهمیت می داد .

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA):به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حفاظت محیط زیست اصفهان”پارما”، رستگار نادری با اشاره به اینکه شهید نادری در راه حفاظت و پاسداری از محیط زیست از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کرد اظهار کرد: در این راستا پدر من سعی می کرد در محیط کار با همکاران خود جو دوستانه ای داشته باشد و همدلی ، دوستی و محبت را بین همکاران خود به وجود می آورد.

فرزند شهید نادری در مورد نحوه اعزام پدر شهید خود به جبهه نیز گفت: پدرم از طریق بسیج با سایر همکاران خود به جبهه اعزام شد و همیشه به آن افتخار می کرد که به عنوان یک محیط بانان بسیجی به جبهه رفت و طبق گفته های همرزمان خود در جبهه نیز جو دوستانه ای بین رزمندگان به وجود آورد.

نادری با اشاره به خاطرات خود از پدرش اظهار کرد: به یاد دارم پدرم برشورها و کاتالوگ های زیست محیطی را که با خود به خانه می آورد با شوق و تعصب خاصی برای اعضای خانواده توضیح می داد و احترام به محیط زیست را برای ما تشریح می کرد.

شهید نادری در برخود با متخلفان حریم طبیعت با کسی مماشات نمی کرد

وی با بیان اینکه شهید نادری در برخود با متخلفان حریم طبیعت با کسی مماشات نمی کرد و جدی وارد عمل می شد افزود: عرق به وطن و محیط زیست از خصوصیات بارز وو یژه پدر من بود که به درجه رفیع شهادت نائل شد.

فرزند شهید خدامراد نادری در مورد نحوه شهادت پدرشان نیز گفت: شهید نادری در منطقه فاو در عملیات والفجر 8 در خط مقدم توسط دشمن بعثی محاصره و شهید شدند.

وی با بیان اینکه طبیعت به آب ، خاک ، جانوران و گیاهان احتیاج دارد و در راستای آن انسان نیز بی نیاز از آن نیست اظهار کرد: محیط بانان پاسداران زحمت کش و بدون ادعای این عرصه هستند که نیاز به توجه خاص و تشویق بیشتر مسؤولان دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *