سیزدهم فروردین مردم سنگ تمام گذاشتند

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش روابط عمومی ، عباس میرزاکریمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند   از روز انس با طبیعت بدون کمترین زباله و تخریب در شهرستان دماوند خبر داد .

عباس میرزاکریمی  ضمن اشاره به طبیعت کم نظیر دماوند گفت :‌ روز سیزدهم فروردین ماه ، روز انس با طبیعت نامگذاری شده است و مردم شهرستان دماوند به حق که این روز را برازنده ی نامش با احترام به طبیعت سپری کردند.

وی افزود : علیرغم اینکه شاهد حضور جمعیت زیادی بودیم اما همکاری خوب مردم این شهرستان و رعایت فرهنگ طبیعت گردی و زیست محیطی باعث شد که تخریبی صورت نگیرد ، زباله در طبیعت باقی نماند و بطورکلی آسیبی به محیط زیست وارد نشود . ضمن آنکه محیط بانان این اداره نیز با توزیع کیسه های زباله  و حضور در کنار گردشگران درخصوص نگهداری و مراقبت از محیط زیست اطلاع رسانی می کردند.

میرزاکریمی در ادامه گفت : حفظ محیط زیست یک وظیفه عمومی است و همه مسئولیت دارند . اگر محیط زیست سالم باقی بماند نفع آن برای همه ی ما خواهد بود و اگر دچار بحران و آلودگی و تخریب گردد دودش به چشم همه ی ما خواهد رفت بنابراین بدیهی است که حمایت و همکاری های مردمی در حفظ طبیعت و محیط زیست نقش بسزایی خواهد داشت

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *