وزارت نفت بی خیال جمع آوری بخارات بنزین در پمپ بنزین هاست

اخبار اخبار محیط زیست ایران

سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از اصلی ترین بخش های طرح کهاب جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین در نازل های پمپ بنزین ها بود که متاسفانه وزارت نفت اقدامی انجام نداده است.

کم کاری وزارت نفت نسبت به اجرای طرح کهابپایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): مسعود زندی سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در رابطه با جمع آوری بخار بنزین در جایگاه های سوخت در کلان شهرها اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با جمع آوری بخار بنزین با وزارت نفت مکاتبات زیادی کرده که متاسفانه وزارت نفت در این امر تاکنون کم کاری داشته است.

وی افزود: یکی از اصلی ترین بخش های مطرح شده در طرح کهاب جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین در نازل های پمپ بنزین ها بود که متاسفانه دراین قسمت نیزهیچ اقدامی صورت نگرفته است.

سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وزارت نفت طرح کهاب را تنها برای بخشی از انبارهای نفت ، نفت کش ها و تانکرهای داخل پمپ بنزین ها آن هم به صورت محدود انجام داده است که از نظر سازمان حفاظت محیط زیست کافی نیست .

زندی در پایان تصریح کرد: آنچه که برای سازمان حفاظت محیط زیست اهمیت دارد موضوع جمع آوری بخارات بنزین از نازل ها است که متاسفانه در این قسمت تاکنون طبق مصوبه قانون هوای پاک هیچ اقدامی انجام نشده است .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *