دستگیری دو فرد متخلف به جرم شروع به شکاردر مناطق حفاظتی استان قزوین

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین خبرداد: دستگیری دو فرد متخلف به جرم شروع به شکاردر مناطق حفاظتی استان قزوین

پایگاه خبری محیط بان دماوند(DEWNA): به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین غلامرضا جهان تیغ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین با تایید خبر فوق اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان حین گشت وکنترل در ارتفاعات روستای سوته کش متوجه حضور شکارچیانی در دونقطه مختلف شدند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان در این خصوص گفت: محیط بانان جهت برخورد قانونی با متخلفین وارد عمل شده و در جریان تعقیب و گریز آنها را دستگیر نمودند.
جهان تیغ در ادامه اقزود: از یک فرد متخلف یک قبضه سلاح قاچاق و ۲ تیر فشنگ کشف و ضبط شد.
وی همچنین اضافه کرد: در نطقه دیگری از این منطقه ، فرد دیگری پیش از اقدام به شکار دستگیر که از این شکارچی نیز یک قبضه سلاح قاچاق و سه تیر فشنگ کشف و ضبط شد .
جهان تیغ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین در پایان گفت: مأموران یگان حفاظت محیط‌‌زیست استان با تلاش شبانه‌روزی مشغول گشت و کنترل در مناطق مختلف استان هستند تا در صورت مشاهده تخلف مطابق قانون با متخلفان برخورد لازم را انجام دهند و قطعا از هیچ تخلفی چشم‌پوشی نخواهد شد.

You May Also Like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات نیستید: *